Klub priateľov Strom Zdravia

Na začiatku je nápad. Náš web vznikol z myšlienky a iniciatívy ľudí, ktorí cítili záväzok odovzdať informácie. Cieľom webu nie je zarábať, ale pomáhať. Sme radi, že sme našli čitateľov, ktorí nás pravidelne navštevujú. Nemáme univerzálny patent na rozum. Akceptujeme názory a diskusiu. Budeme prinášať témy, ktoré považujeme sa dôležité. Chceme byť blízko k čitateľom. Tvorbe webu sa venujeme s radosťou a úctou k čitateľom.

Pre našich čitateľov máme služby Emailing, prostredníctvom ktorého zasielame prihláseným čitateľom emaily s odkazom na dôležité témy. Službu Emailing nájdete na webe.

Vážime si čitateľov a ceníme si záujem, ktorí nám venujete. Snažíme sa o objektívnosť a nezávislosť. Pre našich priateľov a čitateľov sme založili Klub priateľov Strom Zdravia. Členstvo je dobrovoľné a symbolické. Členom sa stáva každý, kto si váži našu prácu.

Naša stránka je od začiatku budovaná zo súkromných prostriedkov tvorcov a dobrovoľných darov našich priateľov. Túto cestu sme zvolili, aby sme si udržali objektivitu a nezávislosť. Strom Zdravia nie je zameraný na tvorbu zisku. Získané prostriedky sú použité na rozvoj a modernizáciu webovej stránky.

číslo účtu : SK41 0900 0000 0050 2756 0190

 

Prihláste si zasielanie zaujímavých informácií z tohto webu na váš email raz do týždňa.
Služba je bezplatná a môžete ju kedykoľvek zrušiť.

 

Strom Zdravia 2

Tento web pripravuje MUDr.Michal Šarafín. Ponuka reklamného priestoru na webe.

Ilustračné obrázky dreamstime.com

Strom zdravia e-mailom

Prihláste si zasielanie zaujímavých informácií na váš email raz do týždňa.

  • Inšpiratívne témy o zdraví.
  • Námety pre lepší životný štýl.
  • Tipy na zaujímavé články.
Zatvoriť toto okno

Stačí zadať e-mailovú adresu

Vložte svoj e-mail a za chvíľu dostanete kontrolný majl. Potom každý týždeň dostanete jeden tip.